Merakla Beklenen BMC Tuğra Reklam Filmi Yayınlandı

Yazar: Kağan Arcael
bmc tugra

Türkiye’nin savunma sanayi ve ticari araç lideri BMC, yeni çekici serisi olan BMC Tuğra reklam filmi, YouTube üzerinden yayınlandı.

Dünya üzerinde ilk kez TeknoBaze’de yayınlanan BMC Tuğra lansman haberinin ardından, tekrar dünyada ilk kez bir BMC haberi ile karşınızdayız. Tamamen yerli üretim BMC Tuğra’nın reklam filmi yayınlandı.

İlginizi Çekebilir:  Honda Civic Type-R 2018 İncelemesi

Reklam filminde Türkiye’nin güzel yollarını, aracın konforunungücünün ve ülkemizin güzelliklerinin altını çizen BMC, fragmanı kendi YouTube kanalı üzerinden henüz yayınlamamış. Bunun dışında videonun kapak görseli ve YouTube SEO sistemi de oldukça kötü durumda.

Dolayısı ile bu reklamın kaçak yollar ile yayınlandığını düşünmesem de BMC’nin kendi YouTube kanalında yayınlanmamış olması ve videonun YouTube ayarlarına emek verilmemiş olması beni biraz şaşırttı.

Umarım daha profesyonel bir YouTube düzeni ile video, BMC Otomotiv‘in kendi YouTube kanalında da yayınlanır.

BMC Tuğra Reklam Filmi:

Siz BMC Otomotiv‘in yeni çekicisi için hazırladığı reklam filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Beğendiniz mi ve sizce eksik yönleri var mı?

Güncelleme:

BMC Otomotiv, haberimizden 2 gün sonrasında, yani 19 Ocak 2019 tarihinde, BMC Otomotiv’in resmi YouTube kanalında, markanın yeni çekicisi olan Tuğra’nın reklam filmini yayınladı.

Yayınlanan reklam filminin yorumlar kısmında, BMC Tuğra hakkında gayet olumlu yorumlar mevcut.

Ayrıca yukarıda gördüğünüz gibi YouTube üzerindeki videoyu, şirketin resmi YouTube hesabı tarafından yayınlanan video ile güncelledik.

Önerilen Haberler

Yorum bırak

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Eğer bu konuda hiçbir seçeneğe tıklamazsanız, kabul ettiğinizi varsayacağız. KABUL ET Ayrıntıları oku