Evde Kaldığımız Günlerde İzlenecek 3 Başarılı Film

Yazar: Eren Coşkun
Evde Kaldığımız Günlerde İzlenecek 3 Başarılı Film

Bugünlerde herkes evde otururken veya gün içinde yapacak bir şey bulamadığında film veya dizilere sarılıyor. Biz de sizler için ilginizi çekecek 3 adet film listeledik.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi Mi Box S 4K Satın Alınmaya Değer mi?

İşte Karantina Günlerinde İzlenebilecek 3 Film

The Hitman’s Bodyguard (Belalı Tanık)

The Hitman's Bodyguard filmi
The Hitman’s Bodyguard filmi

Başrolün de Ryan Reynolds ve efsanevi Hollywood oyuncusu Samuel L. Jackson‘ın baş rollerini oynadığı bu filmde, Ryan Reynolds özel bir koruma şirketi sahibidir. Şehire gelen özel kişileri, özel görevlendirmeler ile koruma görevini üstlenmektedir.

Hikayede bir gün korumalığını yaptığı bir kişi zarar görür ve asıl hikaye o zaman başlar. Daha sonra hayatı çöküşe geçen özel güvenlik, bir katilin, yani Hitman’in korumalığını yapmak üzere görevlendirilir.

Ancak işleri eskisi gibi olmadığından fazlasıyla saldırılara karşı güvenlik kuramasa da Hitman’le sıkı arkadaş olup, onu koruma görevini sonuna kadar devam ettirmiştir. Film komedi ve polisiye üzerine kurulmuştur. Haliyle izlerken çoğu sahnede yüzünüzü güldürecek fakat aksiyonu ile de sizi heyecanlandıracaktır.


Interstellar (Yıldızlararası)

Interstellar filmi
Interstellar filmi

Bu filmi çoğu kişi izlemiştir. Fakat bizce her zaman yeri bir ayrı olan Yıldızlararası filminin üstünden bir kez daha geçelim; Yıldızlararası, bilim kurgu ve drama kategorilerinde yer alan bir filmdir.

İnsanlık, yavaş yavaş tükenen dünya kaynakları sebebiyle insanlık çareyi uzayda arayıp, NASA’nın kurduğu özel bir istasyonda araştırmalar yapıp, hangi gezegende en sağlıklı yaşamın elde edilebileceğini öğrenmeye çalışıyor.

Filmde, eski NASA pilotu olan Cooper’ın kızı, odasında manyetik bir bozukluk fark ediyor ve bunu Babası Cooper’la paylaşıp, ikna etmeye çalışıyor. Hikaye temelde bu noktada başlıyor.

Tabii uzayda başlarına birçok farklı durum geliyor. Bizce izlenebilecek en iyi bilim kurgu filmlerinden biri olan Interstellar’ı en yakın zamanda izlemenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir:  Tenet Filmi Ucu Açık Şekilde Ertelendi

6 Underground

Ryan Reynolds, 6 Underground filmi
Ryan Reynolds, 6 Underground filmi

Dünyada tanınmamaya özen gösterip, aralarında kendi isimlerinin bile öğrenilmesi yasak olan bir grup, çeşitli görevlerde yer alıp, özel bir şekilde çalışıyorlar. Başrolde ölmüş numarası yapan teknoloji milyarderi ve aynı zamanda teknoloji uzmanı, özel bir görev için uluslararası ajanlardan oluşan bir grup kuruyor.

Ancak zaman geçtikçe bu gruptaki kişiler birbirlerine yakınlaşmaya başlayıp, işlerin çığırından çıkmasına neden oluyor.

Herkes zamanla birbirini daha çok tanıyor ve birbirlerinin hayatlarına görev esnasında daha çok önem vermeye başlıyorlar. Tabii başrolde Ryan Reynolds gibi son dönemin çok dikkat çeken Hollywood oyuncularından biri bulunduğundan dolayı filmde bir komedi tarzı var. Bu komedi tarzını Ryan Reynolds belirlememiş olsa da biz onun, sahneleri yüksek dozda aksiyonun içindeyken bile komedi unsurları ile süslemesine çok alıştık.

Açıkça belirtmem gerekir ki bazı sahnelerde üzüleceksiniz ve bazı savaş sahnelerine de hayran kalacaksınız. Bazı sahnelerde de gülmekten yerlere yatacaksınız. 6 Undergrounds filmini de kesinlikle öneriyoruz.

Bu 3 filmi de Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Ancak bu filmlerin bazılarında sadece Türkçe Altyazı bulunmakta. Şimdiden hepinize iyi seyirler dileriz.

Önerilen Haberler

Yorum bırak

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Eğer bu konuda hiçbir seçeneğe tıklamazsanız, kabul ettiğinizi varsayacağız. KABUL ET Ayrıntıları oku