Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Yazar: Kağan Arcael

TeknoBaze, dünya gündeminde yer alan teknoloji, bilim, oyun, donanım, yazılım, otomotiv, uzay, sinema ve televizyon kategorilerindeki haberleri, herkesin kolayca okuyabileceği, zorlanmadan ulaşabileceği ve rahat bir şekilde anlayabileceği tarzda okurlarına sunmayı hedefleyen bir internet sitesidir.

TeknoBaze, tarafsız bir haber sitesidir. İçeriklerini kendi yazar kadrosuyla üretmektedir. Ziyaretçilerinin ilgi duyduğu, yukarıda belirtilen alanlar dahilinde makaleler ve incelemeler ile güncel içerikleri, bütün okurlarına tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. 

2016 tarihinde birçok hayali olan ve bunları gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapan iki genç tarafından kurulmuş olan TeknoBaze, günümüzde, geçmiş zamanının iki genç kurucusundan biri olan Kağan ARCAEL’in yönetiminde yayın hayatına emin adımlarla devam etmektedir.

Kendine gönüllü bir ekip kurma çalışmalarına devam eden ve ekibine aldığı her bir kişiye, yaptıkları işin inceliklerini anlatarak, onlara yardımcı Kağan ARCAEL için bu internet sitesi çok değerli ve gelecekte çok başarılı olacak bir haber platformu.

TeknoBaze Ekibi ile iletişime geçmek için info@teknobaze.com E-Posta adresini kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için ise iletişim ve künye sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

TeknoBaze, kullanım deneyiminizi geliştirmek için çerez sistemi kullanmaktadır. Eğer bir görüş belirtmezseniz kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Tamamına Göz At