Kalitesiz Samsung Galaxy Fold 2 Görseli Ortaya Çıktı

Yazar: Kağan ARCAEL
Samsung Galaxy Fold 2 sızdırılan görseli

Samsung’un merakla beklenen ve resmen deneme tahtası olan Galaxy Fold 2 model isimli akıllı telefonu için planlanmayan şekilde düşük çözünürlüklü bir tanıtım görseli internete sızdı.

Son derece bulanık ve düşük çözünürlüklü bir fotoğrafı ile altın rengi Fold 2’yi görebildiğimiz bu fotoğraf, bir Twitter kullanıcısı olan Ice Universe kullanıcı adına sahip bir kişi tarafından paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir:  Tenet Filmi Ucu Açık Şekilde Ertelendi

Söz konusu Twitter kullanıcısı, merakle beklenen ve adeta Samsung’un pahalı bir deneme tahtası olarak kullandığı cihazın iki fotoğrafını yayınladı. Sızdırılan bu görseller, yeni nesil Fold cihazın muhtemelen altın bir renge sahip modele ve bazı kamera yükseltmelerine sahip olacağını ortaya koyuyor.

Cihazın arka tarafında bulunan kamera bölümünün, ne tarz sensörlere ve merceklere sahip olduğu tam olarak belli değil. Ancak söylentiler, Galaxy Fold 2’nin 64 megapiksel telefoto kamera içeren Galaxy S20 Plus ile aynı kamerayı kullanacığını işaret ediyor.

Galaxy Fold 2 Daha Ucuz Olabilir

Ayrı söylentiler, Galaxy Fold 2’nin daha az depolama ile daha ucuz bir fiyatla piyasaya çıkacağını gösteriyor. Orijinal model 1.980 dolardan satışa çıkmıştı ve tabii bu bütün dünyada, cihazın fiyatının çok yüksek olmasına sebep olmuştu. Bu fiyat yüzünden cihaz yeterince satmamıştı ve istenilen tecrübe elde edilememişti.

Bu nedenle bir maliyet tasarrufu yaratmak için Samsung, depolama gibi bazı özelliklerden kısarak, fiyatı aşağıya çekebilir ve bu sayede çift ekranlı ve katlanabilir cihazları ana akıma doğru itmek konusundaki zorluğu bir nebze azaltabilir.

Samsung, 5 Ağustos 2020 tarihinde, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği ve yeni Galaxy ürünlerini tanıttığı Galaxy Unpacked lansman etkinliğinde, Galaxy Fold 2’yi de tanıtacak. Ayrıca söz konusu lansmanda merakla beklenen Samsung Galaxy Note 20 cihazı, Galaxy Buds Live kablosuz kulaklığı, Tab S7 tableti ve Galaxy Watch 3 akıllı saatini tanıtması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:  iOS 14 Public Beta 2 İncelemesi ve Kullanıcı Deneyimi

Galaxy Unpacked Etkinliği Ne Zaman?

Samsung’un her sene düzenlediği, Galaxy serisine dahil olacak yeni cihazlarını tanıttığı ve tanıttığı ürünleri sadece birkaç saat sonra ön siparişe çıkarttığı Galaxy Unpacked etkinliği, 5 Ağustos 2020 tarihinde YouTube ve Samsung’un resmi internet sitesi üzerinden izlenebilecek.

Şuanda global saati belli olmayan ve merakla beklenen lansmanın yapılacağı Türkiye saatini ve daha çok ayrıntıyı, lansman zamanı yaklaştıkça ortaya çıkan gerçekler ile birlikte yine size bildireceğiz.

Önerilen Haberler

Yorum bırak

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Eğer bu konuda hiçbir seçeneğe tıklamazsanız, kabul ettiğinizi varsayacağız. KABUL ET Ayrıntıları oku