Rogue Legacy 2 Erken Erişim Lansmanı 1 Ay Ertelendi

Yazar: Kağan ARCAEL
Rogue Legacy 2

Başlangıçta önümüzdeki hafta piyasaya sürülmesi planlanan Rogue Legacy 2 oyununun Erken Erişim Lansmanı 18 Ağustos’a kadar ertelendi.

Oyunun yapımcı stüdyosu Cellar Door Games, yeni oyunlarının ertelendiğini duyurdu. Söz konusu diğer oyunlara kıyasla küçük denebilecek erteleme, gelişmedeki bazı öngörülemeyen sorunlardan kaynaklanıyor gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir:  Yaklaşan Nintendo Direct Mini Lansmanı Nasıl İzlenir?

Rogue Legacy isimiyle başarıya ulaşan ve serinin ikinci oyununu piyasaya sürmeye hazırlanan Cellar Door Games, söz konusu erteleme ile ilgili şu açıklamada bulundu;

“Oyunu lansman için stabilize ederken, bazı küçük aksaklıklarla karşılaştık ancak daha da önemlisi, bazı özellikler tamamlanmaya o kadar yaklaştı ki, kesinlikle onları da bitirmek zorunda kaldık. Bu durum, paranızın lansman günü için daha fazla içerik, daha düzgün bir oyun için harcanacağı anlamına geliyor.”

Cellar Door Games

İlk oyun, ikinci oyun için bir gösterge ise Rogue Legacy 2 kesinlikle beklemeye değer olacak. Stüdyo, gelecek sene bir süre 1.0’a çıkmayı planlıyor, ancak Erken Erişim sürümüne yapılan büyük güncellemeler iki ayda bir, küçük güncellemelerle birlikte yayınlanacak.

Oyunun Steam sayfasına göre, Erken Erişim sürümü “Tam oyun döngüsü”ne sahip olacak ancak geliştirme sırasında daha fazla biyom, oda, karakter sınıfı ve yetenek içerecek.

Bilmeyenler İçin: Rogue Legacy 2 Nasıl Bir Oyun?

Rogue Legacy 2, her öldüğünüzde baştan başlayarak, güçlenmeye çalıştığınız ve zorlukları aşarak, hedefe ulaşmaya çalıştığınız, Aksiyon Platform RPG türüne mensup bir oyunudur. Her çocuk kendine özgüdür. Kızınız bir Colourblind Archer olabilir ve oğlunuz Pasifist Şef olabilir.

Her bir macera, rastgele haritalar içerisinde geçer ve bu sayede oyun kendisini hiçbir zaman tekrar etmez. Rastgele haritalar, birbirinden farklı oynama tarzlarına hitap edebilecek karakterler ve bu farklı karakterlere uyumlu olacak birçok silah seçeneği, oyuna ayrı bir zevk katar ancak karakteriniz için yapacağınız yükseltmeler ve geliştirmeler, öldükten sonra da sizinle kalır.

İlginizi Çekebilir:  Yaklaşan Nintendo Direct Mini Lansmanı Nasıl İzlenir?

Rogue Legacy 2 geri döndü ve tipik bir haydut benzeri (rasgele koşular, karakterleri değiştirme ve daha fazlası), ancak kalıcı yükseltmeler ve kalıcı ölü varislerin tüm tuzaklarına sahip. Bu oyunda, mirasınız sizi tanımlar. Çocuklarınıza daha iyi bir savaş değişikliği sağlamak için ailenizin mirasını harcayın ve aile malikanesini büyütün.

Her karakter, kendine has özellikleri ve yetenekleri ile eşsizdir. Bir kadın karakteriniz okçu olabilir. Vegan da olabilir. Zorlu ve hızlı olun ya da yavaş ve istikrarlı olun ki daha büyük zorluklara hazır olana kadar karakterinizi geliştirin.

Önerilen Haberler

Yorum bırak

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Eğer bu konuda hiçbir seçeneğe tıklamazsanız, kabul ettiğinizi varsayacağız. KABUL ET Ayrıntıları oku