Ana Sayfa Mobil Samsung Galaxy Note 10 Çalışır Halde Videoya Kaydedildi

Samsung Galaxy Note 10 Çalışır Halde Videoya Kaydedildi

Yazar: Kağan Arcael
Samsung Galaxy Note 10

Samsung‘un 2019 yılı için çıkartacağı en üst seviye akıllı telefonu olan Galaxy Note 10, bir toplu taşımada kullanılırken videoya kaydedildi.

Son aylarda kendisinden oldukça söz ettirmeye başlayan ve özellikle geçtiğimiz günlerde hakkında net sızıntılar gerçekleşen Note serisinin en yeni ve en güçlü üyesi olacak Note 10, bu kez tamamen net ve çalışır bir şekilde videoya kaydedildi.

Samsung’un tanıtmasını uzun süredir beklediğimiz ve bütün tahminlerin, şirketin üreteceği en güçlü akıllı telefon olacağı tahmin edilen ürün Galaxy Note 10, aslında 7 Ağustos 2019 Çarşamba günü, teknoloji devi Samsung’un düzenleyeceği bir Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak.

Fakat bu tanıtımdan hemen önce, bir kullanıcı ve büyük ihtimalle cihazı test eden ekibe dahil bir kişi, cihazı metroya benzer bir toplu taşıma aracında, herkesin gözü önünde kullanmaya karar vermiş gibi görünüyor.

Samsung, Galaxy Note 10 İçin Heyecan Yaratmaya Çalışıyor Olabilir

Bu büyük bir hata gibi görülen olay aslında dünyanın en büyük teknoloji devi şirketleri arasında yer alan Samsung’un tamamen planlarına uygun ayarlanmış bir sözde hata olabilir.

Bütün mobil cihaz teknolojilerini takip edenler bilir ki akıllı telefon lansmanı konusunda en çok konuşulan ve lansmanları en çok izlenen şirket Apple‘dır. Temelde Apple ise Samsung’un en büyük rakibi. Hal böyle olunca bu sözde hata görünümlü olay, herkesin dikkatini çekmek, heyecan yaratmak ve özellikle herkesin Galaxy Unpacked etkinliğini izlemesi için planlanmış olması fikrini akıllara getiriyor.

Hatta bu fikri daha da abartıp, Samsung’un direkt olarak videoyu da kendi kaydetmiş olabileceğini ve hatta bu videoyu stüdyo ortamında kaydetmiş ve sızıntı olarak lanse etmiş olabileceğini de düşünebiliriz. Tabii ki bunlar bir takım kişisel düşüncelerim. Gerçeklik payı var veya yok bu konuda hiçbir fikrim olmamasına rağmen bir haber içerisinde bulunduğumuzdan dolayı soru sormak ve düşünmek, temel görevim. Neyse, konumuza dönelim.

Çin’in arama motoru olan Baidu üzerinde paylaşılan bu video, telefon hakkında daha önceden gerçekleşen bilgi sızıntılarının hepsini çöpe atar nitelikte. Peki önceden çıkan bütün sızıntı haberleri yalan veya sahte miydi?

Tabii ki hayır. Biraz sonra aşağıda izleyeceğiniz Galaxy Note 10 sızdırılmış videosu, cihazın sürekli olarak bir kabloya takılması gibi bazı ayrıntılardan anlaşılabileceği üzere ürünün son hali değil, sadece bir prototip. Dolayısı ile temel tasarımı yerine bu prototipte yeni özelliklerin denemeleri, temel hata belirlemeleri ve gidermeleri için idareten bir cihaz kasası kullanılmış olabilir.

Bu videonun ve daha öncesinde ortaya çıkan sızıntıların ne kadar doğru olduğunu, New York‘ta gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde göreceğiz.

İşte Sızdırılan Video

Bunlar da dikkatinizi çekebilir

Bir Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

TeknoBaze, kullanım deneyiminizi geliştirmek için çerez sistemi kullanmaktadır. Eğer bir görüş belirtmezseniz kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Tamamına Göz At