Ana Sayfa Mobil Samsung Galaxy Note 10 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy Note 10 Ne Zaman Çıkacak?

Yazar: Kağan Arcael
Samsung Galaxy Note 10

Samsung’un yeni Galaxy Note 10 cihazını tanıtacağı doğrulandı. Peki Samsung, yeni amiral gemisi cihazını ne zaman tanıtacak?

Dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında neredeyse zirvede bulunan Samsung, 7 Ağustos Çarşamba günü Note 10’un tanıtılacağını ve etkinliğin Brooklyn’deki Barclays Merkezinde gerçekleşeceğini doğruladı.

Samsung, elinin altında birkaç tane üst seviye telefona sahip. Ancak Note serisi telefonları Samsung’un ultra lüks hattının bir parçası olarak öne çıkıyor. 2011‘de piyasaya sunulan ilk Galaxy Note ve seriye dahil yeni nesil cihazlar, genellikle geniş bir ekranla, S Pen ve en üst seviye donanım olarak adlandırılan birimlerle donatılırdı. Kısacası Note serisi, Samsung’un tartışmasız en üst seviye cihazlara sahip serisidir.

Bu nedenle herkes, Samsung’tan yapabileceği en iyi cihazı yapmasını bekliyor ve Galaxy Note 10 için oluşan heyecanın bu kadar yüksek olması, bu şartlar dahilinde hiç de şaşırtıcı değil.

Samsung Galaxy Note 10 İçin Neler Bekleniyor?

Söz konusu cihazın, Galaxy S10 5G gibi bir 5G bağlantı desteklemesi bekleniyor. Ayrıca diğer bir cihaz olan Galaxy A80 gibi döner bir selfie kamerası olması da bence hoş olmasa da muhtemel.

Samsung, yeni amiral gemisi cihazının henüz hiç fotoğrafını bile göstermemesine rağmen ön sipariş sistemini kısa bir süre önce devreye soktu. Samsung Galaxy Note 10, henüz 7 Ağustos tarihinde Galaxy Unpacked ismi verilen Samsung’un resmi ürün tanıtım etkinliğinde tanıtılmadan önce ön sipariş edilebilir duruma geldi.

Yeni Cihazda Kulaklık Girişi Olmayabilir

Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefonunda standart olarak kulaklıklarımızın ihtiyaç duyduğu 3.5 mm jack ses girişine sahip olmayacak gibi görünüyor. Bu bilgi, Alman teknoloji yayıncısı WinFuture tarafından sızdırılan bir fotoğraf sayesinde edinildi.

Galaxy Note 10’un etkinlikte tanıtıldığında kulaklık girişine sahip olmaması, temelde çok üzücü bir haber olacak. Çünkü diğer firmalar bir yana, asıl rakibi olan Apple’ın ses girişini kaldırması üzerine Samsung’un henüz bu girişleri kaldırmamış olması, bizi mutlu ediyor ve hatta çoğu kullanıcının, Samsung’un cihazlarını seçmesini kolaylaştırıyordu.

Ayrıca bir haber sitesi olan Android Police, Samsung’un planları ile ortak çalışan ve şirketin planlarına ulaşabilen başka bir şirketin, Galaxy Note 10 üzerinde bir kulaklık girişi bulunmayacağını doğruladığını da söyledi. Tabii bu söylentiye ne kadar güvenileceği size kalmış.

Bunlar da dikkatinizi çekebilir

Bir Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

TeknoBaze, kullanım deneyiminizi geliştirmek için çerez sistemi kullanmaktadır. Eğer bir görüş belirtmezseniz kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Tamamına Göz At