Samsung Galaxy Note 20 Hakkındaki En Detaylı Sızıntı

Yazar: Sefa Karademir
Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20, en üst seviye Note 20 Ultra modelinin öne çıkan modeli, tipster Evan Blass sayesinde 360 ​​derecelik yeni bir render’a sızdı. Render, Ultra’dan beklediğimizden çok daha düz bir ekrana sahip bir ahizeyi gösteriyor ve arka kamera modülü de Ultra’nın 3D ToF sensörü veya lazer otofokus olduğu düşünülen dördüncü sensöründen yoksun görünüyor.

İlginizi Çekebilir:  Normal Bir Evi, Akıllı Ev Yapmak İçin En İyi Ürünler

Samsung’un kendi web sitesinden biri ve telefonun erken bir videosu da dahil olmak üzere çok sayıda sızıntı sayesinde Note 20 Ultra hakkında çok şey duymuş olsak da, standart Not 20 hakkında nispeten az şey açığa çıktı. Sızdıran Ice Universe’den fotoğraf düzenini ve kamera düzeninin bir diyagramını gördük, ancak Blass’ın bu görüntüsü bize genel tasarımı hakkında daha iyi bir fikir veriyor.

Sızıntılar Note 20‘nin ABD’de bir Snapdragon 865 Plus tarafından destekleneceğini öne sürerken, Samsung’un bazı uluslararası pazarlarda kendi Exynos 990 işlemcisini kullanması bekleniyor. Note 20 Ultra gibi telefon da imzalı S Pen kalemi ile gelecek.

Note 20 serisinin 5 Ağustos’ta bir Samsung etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Galaxy Buds Live gerçek kablosuz kulaklık başlıkları, Tab S7 tablet, Galaxy Watch 3 akıllı saat ve Samsung’un katlanabilir Z Flip’in 5G versiyonunu içeren, burada görmeyi umduğumuz şeylerin tam bir özetini aldık bu yıl.

Samsung, 5 Ağustos 2020 tarihinde, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği ve yeni Galaxy ürünlerini tanıttığı Galaxy Unpacked lansman etkinliğinde, Galaxy Fold 2’yi de tanıtacak. Ayrıca söz konusu lansmanda merakla beklenen Samsung Galaxy Note 20 cihazı, Galaxy Buds Live kablosuz kulaklığı, Tab S7 tableti ve Galaxy Watch 3 akıllı saatini tanıtması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:  Galaxy S20 Ultra 100x Zoom Nasıl Elde Ediliyor?

Note 20 İçin İlk Görüş Elde Edeceğimiz Galaxy Unpacked Lansmanı Ne Zaman?

Samsung’un her sene düzenlediği, Galaxy serisine dahil olacak yeni cihazlarını tanıttığı ve tanıttığı ürünleri sadece birkaç saat sonra ön siparişe çıkarttığı Galaxy Unpacked etkinliği, 5 Ağustos 2020 tarihinde YouTube ve Samsung’un resmi internet sitesi üzerinden izlenebilecek.

Şuanda global saati belli olmayan ve merakla beklenen lansmanın yapılacağı Türkiye saatini ve daha çok ayrıntıyı, lansman zamanı yaklaştıkça ortaya çıkan gerçekler ve ayıntılı bilgileri ile birlikte yine her zaman olduğu gibi size bildireceğiz.

Önerilen Haberler

Yorum bırak

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Eğer bu konuda hiçbir seçeneğe tıklamazsanız, kabul ettiğinizi varsayacağız. KABUL ET Ayrıntıları oku